Kampanya Kuralları:

  1. Yatırımcı bu kampanyadan faydalandığı taktirde yapılan lot her ayın son iş günü hesaplanır ve diğer ayın ilk iş günü yatırımcıların hesabına aktarılır.
  2. Kampanyaya katılım 18 yaşından büyükler için geçerli olacaktır
  3. Lot iadesi kampanyamız diğer kampanyalarla aynı anda kullanılamaz.
  4. Söz konusu bu şartlar ve koşullar firmamız Ticaret Şartları ile birlikte uygulanmaktadır.
  5. Kampanya yatırımcının art niyetli kullanımının tespit etmesi halinde GalaFx tarafından sonlandırılabilir.. (hedge veya arbitraj amaçlı kullanım vb)
  6. Kampanyamıza son katılma tarihi 31.12.2017 ile sınırlı olup bu tarihten sonra yapılan hesap açılışları için geçerli olmayacaktır.
  7. Bu kampanyadan sadece GalaFX ile doğrudan, herhangi bir aracı olmadan çalışan yatırımcılar yararlanabilir.
  8. Yatırımcı dilediği zaman kampanyayı sonlandırabilir ve o ay hakkı olan iadeyi alır, ama sonrasında firmamızla çalıştığı dönem boyunca sonraki aylarda herhangi bir iade hakkı kalmamış olur.
  9. Bu kampanyamızdan hak kazanmak için yatırımcının o ay içerisinde minimum 10 lot işlem yapması gerekmektedir.  Lot tutarı hesaplanırken yatırımcının FX, altın, gümüş, WTI ve Brent işlemleri göz önüne alınacaktır. Diğer Forex sembollerinde yapılacak işlemler hesaplamaya dahil edilmeyecektir.10 lot altındaki işlemlere herhangi bir ödeme yapılmaz.
  10. Yatırımcı GalaFx de yapacağı FX, Altın, Gümüş, WTI ve Brent işlemlerinden Standart Hesap tipinde 3$,Gold hesap tipinde 2$, Platinium hesap tipinde 1$ olarak iade almaya hak kazanacaktır.

***GalaFX, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisi aittir.

***GalaFX, uzun yıllardır büyük aracı kurumların hazine biriminde tecrübesi bulunan çalışanları bünyesinde barındırmakta olup kural dışı faaliyetlerde bulunan, herhangi bir kötüye kullanım veya yasa dışı aktivite yaptığı tespit edilen yatırımcılara karşı SIFIR TOLERANS politikasına uygun hareket etmektedir ve edecektir. Bu tip yatırımcıların hesabının kapatılması, GalaFX ile olan ilişiğinin kesilmesi ve hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu olacaktır.