stop-out-kampanyasi

Şartlar ve Koşullar

  1. Kampanyadan yararlanmak isteyen yatırımcılarımızın en az USD 300 depositle yatırım yapmaya başladıkları hesaplarının stop out olması ve tüm pozisyonlarının kapanması gereklidir.
  2. Stop out işlemi gerçekleştiği andan itibaren minimum USD 300 ’ lük yatırım yapıldığında yatırımcı kampanyaya dahil edilir.
  3. Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.Bu tarihe kadar tüm yatırımcılar kampanyaya sınırsız sayıda katılabilir.
  4. Yatırımcılar daha önce dahil olduğu kampanyaları bu kampanyayla birlikte kullanamazlar.
  5. Stop out olduktan sonra hesapları eksi bakiyeye düşen yatırımcıların bu kampanyadan faydalanaması hazine departmanımızın onayına tabidir.
  6. Her yatırımcının bu kampanyadan kazanabileceği maksimum bonus miktarı USD 1500 olarak sınırlandırılmıştır.
  7. Yatırımcı, bu kampanyadan hak edilen bonus miktarının yarısı kadar lot hacmine ulaştığı takdirde yatırımcı bonus tutarını hesabından çekmeye hak kazanır.
  8. Kampanyaya katılmak için Gala FX web sitesi iletişim kısmından, whatsapp hatlarımızdan ve Canlı Destekten Müşteri Temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.
  9. Yatırımcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu yada usulsüzlük yaptığı tespit edilirse hiç bir mazeret belirtmeden Gala FX tarafından hesap kapatılıp yapılan tüm işlemler geçersiz sayılacaktır.
  10. Gala FX olarak bu kampanyanın kurallarını değiştirme ve tamamıyla iptal etmek hakkına sahiptir.Güncellenen değişiklikleri takip etme yükümlülüğü yatırımcıya aittir.
  11. GalaFX, uzun yıllardır büyük aracı kurumların hazine biriminde tecrübesi bulunan çalışanları bünyesinde barındırmakta olup kural dışı faaliyetlerde bulunan, herhangi bir kötüye kullanım veya yasa dışı aktivite yaptığı tespit edilen yatırımcılara karşı SIFIR TOLERANS politikasına uygun hareket etmektedir ve edecektir. Bu tip yatırımcıların hesabının kapatılması, GalaFX ile olan ilişiğinin kesilmesi ve hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu olacaktır.

Bol kazançlı günler dileriz.