Neden GalaFX ile İşlem Yapmalısınız?

GalaFX, dünya çapında yatırımcılara gelişmiş online FX, CFD`ler ve Emtia aracılık hizmetleri sunmaktadır. Misyonumuz, işimizdeki dürüstlüğümüzü ve kaliteyi ön plana çıkarmaktır. GalaFX, müşterilerinin piyasalarda her zaman ve her yerde kolayca hareket etmesini sağlayan güvenli bir yatırım ortağıdır. GalaFX yatırımcılarına yenilikçi, son teknolojiyi kullanan kaliteli, şeffaf ve rekabetçi bir yatırım hizmeti sunmak için kurulmuştur.

GALAFX AVANTAJLARI


 

  • Geniş Ürün Çeşitliliği - GalaFX’te sadece para birimleri ile sınırlı değil, altın, petrol ve endeksleri sabit spread oranlarıyla yatırım yapabilirsiniz.
  • Yenilikçi Teknoloji - MT4, Webtrader, Mobil Trader gibi yüksek teknoloji ürünü platformlarımızı keşfedin.
  • Ücretsiz Eğitim - Yatırımın eğitim gerektirmesi ve GalaFX 'de başarılı bir yatırımcı olabilmek için gerekli eğitimi her seviyeden müşterimize sağlıyoruz.
  • Denetlenen Aracı Kurum - GalaFX 'de müşteri güvenliği önemlidir. Tam da bu sebeple GalaFX, dünya çapında tanına yasal denetleme kuruluşları tarafından onaylanmıştır.
  • Müşteri Memnuniyeti - Kendimizi, CFD ve FX yatırımlarınızda ihtiyaçlarınızı karşılamaya adamış bulunuyoruz. Bu nedenle tüm yatırımcılarımıza GalaFX’de yaşadıkları işlem deneyiminin her aşamasında destek sunuyoruz.

Regülasyonlar

GalaFX olarak paranızın güvenliği en öncelikli konularımızın başında geliyor. Bu bağlamda dünyanın önde gelen finans denetleme kuruluşları tarafından güvenliğimizi belgeliyoruz. Yatırımcılarımızın fonları tamamen şirketin operasyonel fonlarından ayrılmış ve üst düzey AB bankalarında tutulmaktadır. GalaFX, müşterilerinin fonlarını faaliyetlerinde veya başka herhangi bir yatırımda kullanmayacak ve her zaman korumayı garantileyecektir.

Yatırımcılarımızın fonları tamamen şirketin operasyonel fonlarından ayrılmış ve üst düzey AB bankalarında tutulmmaktadır. GalaFX, müşterilerinin fonlarını faaliyetlerinde veya başka herhangi bir yatırımda kullanmayacak ve her zaman korumayı garantileyecektir.

Seni tekrar Arayalım